LVbet aplikacja mobilna

W 2015 i 2016 roku ten bukmacher został uhonorowany nagrodami Betting Awards w nominacji “Najlepszy produkt bukmacherski roku”, który został zaprezentowany na międzynarodowej wystawie gier i rozrywki Russian Gaming Week.

Nasz czas

Rosyjski bukmacher LVbet akceptuje zakłady na sport online w strefie domeny .ru oraz w PPP na ziemi, z czego 9 w maju 2017 r. Organizacja jest członkiem First SRO i jest połączona z First TsUPIS.

Spółka zarządzająca NCS LLC (nazwa prawna) jest zarejestrowana w Moskwie, adres siedziby: 123317 Preshnskaya Emb., 8, bldg. 1, piętro 11.

Uwaga: rosyjski bukmacher LVbet nie ma formalnego związku z międzynarodowym bukmacherem internetowym Winline ze stroną w strefie .com.

Bonusy

Strona LVbet oferuje program lojalnościowy “Bonus Club. Zyskaj więcej dzięki każdemu zakładowi! ” Każdy klient automatycznie staje się członkiem klubu bonusowego. W ramach programu punkty są przyznawane graczowi (“piłki”) za zakłady. Po osiągnięciu pewnej kwoty, zgromadzone punkty stają się gratisy (za 200 i 1000 rubli) i premie do rachunku (2 tysiące i 10 tysięcy rubli). Regularni aktywni gracze otrzymują zaproszenie do klubu VIP z ekskluzywnymi ofertami.

Bukmacher LVbet zapewnia każdemu graczowi bezpłatny zakład w wysokości 1000 rubli na pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej na system Android lub iOS.

Bukmacher LVbet oferuje także lvbet aplikacja mobilna graczom możliwość skorzystania z opcji wykupu (wypłata), która pozwala wypłacić pieniądze przed zakończeniem wydarzenia sportowego. Wygrana pieniężna może być mniejsza lub większa niż suma zawartego zakładu.

Systemy płatności i waluty kont

Depozyt

Wycofanie metodami kartowymi zajmuje do trzech dni roboczych, a inne – natychmiastowe. Nie ma prowizji za wypłatę.

Podatek od wygranych

Należy pamiętać, że zgodnie z ust. 1 art. 214,7 Kodeksu Podatkowego Federacji Rosyjskiej, dokonując wypłaty wygranej na rzecz klienta, bukmacher musi zatrzymać 13% podatek dochodowy od osób fizycznych. Podatek jest odliczany od różnicy między kwotą wypłaty a kwotą wniesionego zakładu interaktywnego.