Хърл завърши бързо стрелбата и подреди за победата, Джагр помогна два пъти

След индивидуално nejvydařenějším старт на сезона, когато 7 февруари с три пункта (2 + 1) блеснаха срещу Каролина, той се запознава с Томас Hertl дълга поредица без гол. В следващите тринадесет старта той само вкара три асистенции. Сан Хосе с отбор от предната маса на NHL – Nashville . Hertl (време лед: 16:27, +/- 0, 3 изстрела) е баланс по значителна част от помощта на всички, и до голяма степен е допринесъл за наградата Акулите ценни 2: 0th

Първи 37 минути след началото на срещата, защитник Justina Brauna допусна резултата и в 60-та минута Tommy Wingelse отбеляза изравнителния гол.21-годишният роден в Прага, журналистите от чужбина, обяви втората звезда на мача. Предпочитание се дава само на вратарите победителите Анти Ниеми, които по едно вкусно нула необходими 35 спасявания.

Сан Хосе след четири победи в последните пет трепвания фигури на десетата позиция на масата Западната конференция, две точки зад деветия Уинипег и три точки зад осмия Лос Анджелис и седми Калгари.

в дуела <б> Флорида и <б> Уинипег са се срещали отбори, които се движат до девето релси точно зад напредва към плейофите двете конференции [Две ценни точки, взети след резултата 4: 2 домашно Флорида, което го прави остана на разстояние от шест точки за осми Бостън (благодарение Tref Davida Pastrňáka Бруинс същата игра деня изкачи 3: 2 след дузпи Тампа Бей).

канадски единица напротив, падна за втори път в един ред, когато не успя да изкупи колебание във вторник Ондржей Pavelec върху лед Св Луис (Чешка вратарят допусна 59-та минута, след като защитник застрелян от среден клас домашни Blues са толкова възхитени от победата 5: 4).

струи вкара осмия пореден път, тъй като началните минути получиха Майкъл Хътчинсън.Пантърс го изпратени само 19 изстрела, но са само три голове и четвърто попадение дома добавен в празната клетка

В два от четирите цели на Флорида подпомагани Яромир Ягър (16:29 +/-. 1 ), който е избран за трета звезда на вечерта за своето представление. В новата си жарсе единица завършен след прехвърляне от Ню Джърси пети старт и все още държи баланса (1 + 4) Голям точка средно на мач. За първи път “, Чехия 68” против Ракетите черта от играта на власт след 38 минути игра, когато Брад Бойс, използвани втори влизане в статистиката дошъл в трети диференциални клубове Aleksandera Barkova 57-ата минута.

За Уинипег да наложат напред Иржи Tlustý (18 : 04 +/-: 2) и Michael Frolík (19.20 +/- 1 2 ракети), след което взаимодействието 47-та минута Дрю Стафорд.Frolík и разширена точка му жилка до осем поредни игри, по време на които натрупаните (5 + 3).

След седем повреди на дузпи в един ред с играчи на хокей <б> Бостън най-накрая зарадваха, когато в нападения смаже 3: 2 пред техните вентилатори <б> Tampa Bay . Вратар Tuukka Rask търся Никита Kučerova и Jonathana Drouina, а от другата страна срещу Бен Bishopovi успя Патрис Бержерон и Брад Маршан.

Единственият неуспешна плъзга дома на Bruins Чешката младеж David Pastrňák (14:33 +/-: 1, 4 изстрела). Това, което той не успя в престрелката, обаче, той усвоил по време на редовното игрово време. 8 минути, защото след подаване на Райън Спунър се възползваха от една контраатака 2 към 1 и му отворили девети кариера точкуване дуел резултат

The Lightning фланелка с реми 2:. 2 след 65.минути на играта, след като са участвали асистенции Бек Андрей Šustr (20:37 +/-: 1, 1 удар), който беше единственият чешки в гамата на гости. Ondřeje Палата трябваше нападател в продължение на 2-3 седмици, изключени от събитието рана в долната част на тялото. Дори 4-6 седмици ще бъдат Тампа мис Бек Braydon Кобърн (последните подкрепления от Филаделфия в замяна на след операция се възстановява Радко Gudase), така и извън играта е също напред Седрик Paquette.

В добре направено представяне продължава 24-годишният нападател Андрей Nestrašil, който в края на основата получава пространство, за да се покаже обидно <б> Caroline .При откриването тринадесет игрите си новобранец сезон в НХЛ в цветовете на Детройт взе само две асистенции, но след по-нататъшно прехвърляне в 25 мача за Хърикейнс, натрупани в продължение на петнадесет минути (6 + 9).

Последният път, когато си колекция разширява с гол и асистенция от дуел в четвъртък срещу Каролина <б> Далас . Звезди Алес Hemským (13:15 +/-: 1, 1 удар) при сглобяването, докато победа се 5: 3, Nestrašil (15:12 +/-: +2, 2 ракети), заедно с центъра Victor Rask (1 + 2), обаче, беше сред най-активните местни играчи. Благодарение на едно преминаване включени в статистиката също Hurricanes защитник Michal Jordán (18:29 +/-: 1).