Монреал най-сетне се радваше на седмия опит в подготовката

Най-големият кредит за първата победа на Монреал в тазгодишната подготовка след изход от 3: 1 над Флорида беше нападателят Пол Байрон, който вкара първите две домакински мачове. Неговият втори изстрел на вечерта, а също и разликата в играта допълнително се приписва на играта в слабост.

публикация първия център за Канейдиънс играе <б> Tomas Plekanec </б> (17:23, +/- 0, 1 удар) и защитата има пространство <б> Якоб Jerabek (19:21, +/-: 0, 1 изстрел). Алеш Хемски не дойде този път, Монреал ще завърши подготовката си за състезанието в събота с Отава. За Panthers, напротив, това беше последният тест преди началото на сезона. Radim Vrbata </​​б> (15:50, -2, 3 изстрела) върху лед се събира в две цели

Торонто петък успя 4:. 2 върху лед Детройт.Двата отбора очакват един ден по-късно. Последният му старт в подготовката да се запишат в домашна обстановка Maple Leafs, които бяха в първия мач отново разчита на силата на елитните си формации с млади момчета Уилям Nylander (1 + 1) и Auston Матюс (1 + 0). Последният път в 41-ата минута той направи разликата.

Единственият чех в мача беше домакинството на Мартин Фрк (14:54, -1, 4 куршума). . С четири опита за снимане плащат най-активните играчи Ред Уингс, чиято цел защити Джими Хауърд (23 спасявания и се събират три гола)

Каролина са консултирани 3: 1 с Вашингтон. Домакинът имаше 31:19 изстрел в мача и по-голямата част от времето имаше олово, в което защити Юстин Фоулк за първи път в 11-та минута.Някои в комплект с <б> James Crow </б> (13:02, +/- 0, 2 ракети) постоянната чрез защитата Мат Niskanen в началото на втория период.

Само две минути по-късно ураганите отново скочиха. Noah Hanifin продължи играта. Последната дума принадлежеше на Beek, когато Trevor van Riemsdyk вкара в 46-ата минута. Чешкият младеж Мартин Нечас (13:32, +/-: 0) изигра печелившата дивизия с подготовката за Каролина. Вашингтон, който току-що спечели една от шестте предишни мача, чака неделен мач в Сейнт Луис. Луис.