Италианците бяха обвързани с Испания, Adurizov не плати целта

BRATISLAVA. подготвителна междудържавно дуел в четвъртък в Уелс Кардиф имаше победител, близо до успеха, но са били на посещение футболисти Северна Ирландия. Накрая и двата отбора трябваше да се класират с 1: 1.

Сблъсъкът на Уелс със Северна Ирландия беше интересно и по отношение на словаците. Уелс е първият съперник на СР на тазгодишното европейско първенство във Франция. Взаимната битка в рамките на Б-групата е на 11 юни в Бордо.

Северна Ирландия отново ще бъде на 4 юни в Търнава за отделения Яна Kozáka последния преглед преди континенталния шампионат.

уелсците, който за последен път преди Европейското първенство представени на вътрешния трева, пред собствените си фенове бяха по-активни.След един час на двубоя обаче те спечелиха първата награда – защитавайки Уотфорд Крейг Каткарт.

Минута преди края на редовното време той се обърна от дома Симон Църквата. Той промени дузпата.

шотландски рефер Стивън Маклийн, добре познат словаците с издигане след представител Jednadvacítka с италиански връстници през октомври 2014 г., кръг за промоция в Евро 2015 тази възрастова група, посочи бялата точка. Според портал Mirror, че решението е спорен – разочарова показа, че Гарет Маколи удари първата топка, а след това атакува църква.Game им даде това, което искаха

Въпреки, че треньорът на отбора Хриса Colemana трябваше да направя, без няколко опори (пропусна обидно лидер Garetha Бейл и халфът Аарън Рамзи), остров дерби привлечен от трибуните солидна посещение – 21,855 фенове.

“Дори и да влезе в мача с пълна сила, би било трудно дуел. Бяхме смели, въпреки че имахме дефицит от една цел. Представянето на отбора, аз бях щастлив. Мачът ни даде това, което искахме , каза Колман.

Вторият двубой за срока март ще играе 28 на Уелс асоциацияМарт в Киев срещу друг участник в МИ Украйна.

В Северна ирландски непобеден в продължение на девет мача и се заселва запис записване екип треньор Били Бингам, който взе участие в Световната купа 1986.

“След имаме преднина, е както следва но е чудесно, ако в понеделник удължихме низа срещу словенците “, каза треньорът на Северна Ирландия Майкъл О’Нийл. Целта Aduriz трябваше да плати

Привличането преди началото на сезона програма четвъртък беше битката в Удине между традиционните футболни сили – италианци поздравиха испанците в Разработката на крайната игра първенство 2012thНа олимпийския стадион в Киев Испания успя 4: 0 преди четири години, в четвъртък отборите се разделиха на 1: 1. Играчите за Италия и Испания задържат момент на мълчание за последните атаки в Брюксел и смъртта на Йохан Кройф. pic.twitter.com/Qh0gwK3Oi3 – SportsCenter (@SportsCenter) 24ти март 2016

Резултат отворени 68-та минута Лоренцо Инсине, но гостите в рамките на няколко десетки секунди са в състояние да реагират грандиозно Aritza Aduriz.

разочарова показа, че tridsaťpäťročný нападател до края на всичко не се получи – до три испански играчи бяха по време на изпълнение на стандартна ситуация в положение на засада.Все пак призна гол и направи национален отбор завръщане Атлетик Билбао легендата Aduriz, който навлече национален отбор фланелка отново след пет години и половина.

Досега единственият двубой е излязъл през октомври 2010 г. в квалификационен мач срещу Литва.

“Аз съм много щастлив, че мога да играя в националния отбор. Само жалко, ние nezvíťazili. Това е лесно да се играе с тези момчета. Те са много добър и ще опрости живота си на терена”, похвалиха своите съотборници Aduriz , цитиран от fourfourtwo.com. Те трябва да работят със смирение

Италианският треньор Антонио Конте търси положително. “Имах отговорите, които исках от мача с изключително силна Испания”, каза той пред Рай Спорт.

“Ние трябва да продължим да работим с смирение, като се фокусираме върху ентусиазма на тези момчета.Мога да гарантирам на всички италианци, че ще бъдем едно. Имаме голяма група от играчи, които обичат националния фланел и искат да представят Италия. Тези мачове ни помагат да се направят някои пресилено опит в международни форуми. “

” Аз винаги искам да спечеля, така че резултатът е разочароващо “, каза Конте.

Треньорът на испанския Висенте дел Боске е признала качеството на противника също и стрелецът Адурза “. Италианците са направили повече възможности, отколкото ние, но показахме и добри моменти. Aduriz играе добре, се вписва перфектно в нашата игра “, каза той

В четвъртък бяха на дневен ред и останалите участници подготвителни битки Евро 2016 Чехите в Прага се поддали Говеда 0: 1. Турците победиха шведите в Анталия 2: 1 [Хернинг борците победиха исландците с 2: 1, а украинците съветват Одеса с цирканите (1: 0).