Воините износват титаните в Окланд

Star halfback Шон Джонсън е направил оглед на жалба във връзка със ситен бедрото с брилянтна солова се опитаме да помогнем носят воини до 27-18 НРЛ победа над недостатъчно пилотирани Голд Коуст в Окланд в събота.

С 14 минути, а Джонсън получи топката на 60 метра и домакините се изкачиха само с две точки, отидоха на тласкане.

Вторият колоер Бодене Томпсън добави четвъртото място на Warriors опитайте преди halfback Камерън Кълън имам късно утеха за гостите .От-образуват Мелбърн буря остави без дъх слабо Бризбейн Бронкос Прочетете повече

Джонсън имаше последната дума с гол в последната минута област.

< p> Победата беше важна за воините, като и двете страни влязоха в последния кръг, седнаха на две точки извън топ 8.

Позволяваше им да дадат шанса на Саймън Менеринг за своето 250-то първо поколение. Mannering застана начело с капитан Райън Хофман Титаните са били принудени да направят няколко промени, свързани с нараняването, като съучастниците Уилям Зилман (фут) и Нейтън Приятел (ръката), и предстоящата половина Ash Taylor (слабините) сред тези, които са били оттеглени.

Те също загубиха Карл Лоутън в началото на второто полувреме, 20-годишният център се оттегли от своя дебют в НРЛ с нараняване на крака. до 15 г., след като Райън Симпкинс се раздели точно преди полувремето със сътресение.

Титаните направиха зрелищен старт като бившия Kiwi Джош Хофман, преместил се на обратно за Zillman, събрал изхвърчал на собствената си линия и се отказал да опита в втората минута. > Центърът на воините Блейк Айсфорд отговори със собствените си беглецки усилия след прекъсване на собствената си 20-метрова марка. Титаните се насочиха към дясната страна на опозицията с играта си, а тактиката се отплати, когато Нене Макдоналд се изкачи високо за да опитате.

Но воините отново завързаха мача, вкарай Тюомала Лолохей в ъгъла, за да направи резултата 10-10 в полувремето.

Робъртс и Исак Лука търгуват с наказания, за да запазят мача.

Друго наказание от Лука поставя воините напред за първи път преди Джонсън да вкара това, което се оказа решителният опит.