Děti milují modelování a hrát těsto

Děti milují modelování a hrát těsto je ideální médium pro děti v předškolním věku. Je to jednoduché a levné, aby se využívá nejzákladnější složek (i Mám je ve své skříni!) A je dlouhodobý. Batolata nyní squishy, měkký charakter hry těsta, i když ve skutečnosti nemusí vytvořit nic. Poté, co vaše děti dosáhnou 4 a 5 let jim může ukázat, jak vrátit, řez a špetka přehrávání těsto, aby se malá stvoření a lidi.

Tím, že svůj vlastní herní těsto máte na výběr z toho barvy, které produkují; světlé nebo pastely, mramorované, nebo dokonce třpytky. Vaše děti vám může pomoci odměřovat ingredience a hníst do těsta a uvidíte, jak opravdu je to jednoduché vyrobit doma. Další možností je přidat citron, pomeranč, máta peprná nebo vanilkovou esenci / olej. To pomáhá prodloužit životnost vašeho hracího těsta, zabránili vzniku plísní dětská postýlka – Banaby.cz, a to voní stejně velký! Hrát těsto bude udržovat po dobu nejméně dvou měsíců, pokud je skladován v plastovém obalu nebo kontejneru a déle, pokud ho uložit do lednice.

Sůl těsto je další modelování materiál, který je jednoduchý a levný, aby se. To je podobné hrát těsto v konzistenci, ale mohou být pečené, čímž se získá dalších trvalých výsledků. Kusy pak mohou koberce dětské být malované a lakované a vzhledem k tomu jako dárek k prarodičům. Nápady pro slané těsto patří vánoční ozdoby, knoflíky, brože či individuální dveřních závěsů.

Děti milují věci, takže pokud máte zájem, aby se pokusili sami najdete recepty posteľ Banaby pro oba hrají těsta a slané těsto zde.

Ze všeho nejvíc, bavit a užívat si děti kreativitu s tímto velkým materiálu!

Zdroj: www.banaby.cz