Austrálsky Jason Day vedie na Majstrovstvách sveta v golfoch

Svetový šampión Jason Day sa po druhom kole Majstrovstiev sveta v športe Bridgestone Invitational presunul na jednorazový náskok. Napriek ďalšiemu výkonu, keď sa snažil nájsť plavebné dráhy, rok-starý šiel niektoré neskoro brezy na jeden pod-69 a štyri-pod-136 celkom v Firestone Country Club. To ponecháva Queenslander jedno jasné od jeho Bet365 promočné akcie najbližšieho rivala a na ceste za štvrtý víťazstvo a druhý WGC titul v tejto sezóne. Jason Day vytiahne z olympijských hier v Ríme cez obavy z vírusu Zika Prečítajte si viac

> Austrálčan Adam Scott, šampión v roku 2011 v Akronu a tiež víťaz WGC, ktorý sa konal začiatkom tohto roka v Miami, sa dostal do konfliktu so 68, čo ho zanechalo pod celkovým výsledkom a kravatu za šiestu. Noví vodcovia William McGirt (74), Emiliano Grillo (71) a Scott Piercy (69) sa podieľajú tretí na dvoch, zatiaľ čo svet No2 Jordan Spieth (71) sedí s Scottom tri.

Deň zasiahol len sedem z 14 fairways v kole, ale urobil niekoľko spojených par putts pred späť-na-späť birdies na 16 a 17 potom, čo starší na tretej oddelil ho od pole.Jason deň výhody z múdrosti Tiger Woods a má porovnanie v kroku Prečítajte si viac

Jeho jediné škvrny prišiel, keď on nevysvetliteľne tri-putted od 16 stôp pre bogey na 10. a nedokázal sa dostať hore a dole od okraja na 18 znížiť jeho polovicu do víkend.

Scott zacvakol dve birdies vo svojich otváracích troch dierách, predtým, než dal späť na štvrtý s trojpodlažným, ale ďalšie birdies v šiestich a desiatich mal ho trend. Bogey u 14 bol temperovaný s birdie na 17, ale posledný otvor bogey opustil ho tri späť.

Zostávajúci Austrálčania zápasia.

Jones (70) je štyri, Marcus Fraser má 73, má šesť, Marc Leishman (72) je osem, Nathan Holman (73) sedí 10 a Steven Bowditch (72) je 14.

zdroj: http://sk-bonus.com/unibet